12 1 - Головна

Завжди свіжі Емочки, Бокаші та інші біопрепарати та добрива за низькими цінами від виробника

Хиты продаж

Статі

1 750o4nu1jzyx6p5ab854s27bhcnvumfg0jr3px2r3gw - Головна

Емочки-Бокаші для землеробства, з мікоризою

Емочки-Бокаші для землеробства, з мікоризою це готовий до застосування комплексний мікробіологічний препарат, що виготовляється з німецького концентрату “MikroVeda Farming Plus”, та містить додаткові мікроорганізми, які добре працюють у грунті. Рекомендації …

1 6 72lbemvhedz7qscz0qhty1tcu353losxuxwdcq1m2q8 - Головна

Успіх біопрепаратів в умілих руках!

Успіх біопрепаратів в умілих руках! Огірки, томати, перець в теплиці на Курилах до глибокої осені! Як за допомогою біопрепаратів землероб-екстремал Лариса Зозуля вирощує рясний і здоровий урожай в холодному і …

Застосування эмочек

zdorovie - Головна

Дом и быт

hamra first page 300x200 1 - Головна

Животноводство

backyard garden pond - Головна

Очистка водоемов

ogorod - Головна

Природное земледелие

stroitelstvo - Головна

Переработка отходов

dom i byt - Головна

Здоровье

Компанія «Зоря-МікроБіоЕфект» виробляє та розповсюджує (інтернет магазин добрив для саду, городу, кімнатних рослин) в Україні мікробіологічні препарати, що містять високоякісні пробіотики – ефективні мікроорганізми. Препарати виготовляються на основі мікробіологічних концентратів, вироблених у Європі німецькою компанією MikroVeda (http://mikroveda.eu/) та австрійською компанією Multikraft (http://www.multikraft.com/).

Емочка, Емочки, Маленькі Хороші – так ласкаво називають Ефективні Мікроорганізми ті, хто полюбив всією душею цих маленьких працьовитих помічників.

Купити добрива в Україні, що містять такі цінні види, 15 і більше, мікроорганізмів, їх ферменти та вітаміни, можна на сайті компанії.

Ціна на органічне добриво залежить від форми випуску, Емочки, або Бокаші. І їхні фасування. Чим більше упаковка, тим привабливіша ціна. І головна перевага придбання препаратів у виробника – це завжди свіжі продукти.

Світ людини та світ мікроорганізмів – це дві грані великого багатовимірного світу природи. Скрізь, де людина проявляє себе як біологічна істота, вона так чи інакше стикається з бактеріями, грибками та іншими мікробами. Сільське господарство та харчова промисловість, здоров’я тіла людини та здоров’я навколишнього середовища – у цих сферах успіх і благополуччя людини безпосередньо залежить від того, які біохімічні процеси відбуваються на мікрорівні.

Довгий час люди намагалися боротися з «поганими» мікроорганізмами – «патогенами» за допомогою хімічних засобів, що стерилізують. Але згодом зрозуміли всю безперспективність таких методів – що більше борешся, то гірший результат. Стало очевидно – найкращий спосіб вгамувати патогенів – це розводити хороших, дружніх людині мікроорганізмів.

Маленькі гарненькі Емочки – це такі, дружні людині, тваринам і рослинам, мікроорганізми, які ще й між собою дружать, тобто допомагають один одному вижити і розмножитися в складних для життя умовах. Також Емочки здатні підключати до своєї компанії інших корисних мікробів, які живуть у навколишньому середовищі. Всі разом вони наводять лад і створюють на мікрорівні «суспільство соціальної гармонії та справедливості» – контролюють активність патогенів, спрямовують біохімічні процеси в потрібне людині русло, допомагають краще засвоювати їжу рослинам, тваринам та людині.

multikraft 1 300x55 - Головна

mikroveda 240x44 1 - Головна