Доставка продукції компанії “Зоря-МікроБіоЕфект” відбувається двічі в тиждень (середа і п’ятниця) і зазвичай здійснюється транспортними компаніями Нова Пошта, Інтайм і Делівері за рахунок замовника. Також можлива доставка невеликих посилок Укрпоштою.

Інформацію про режими роботи, тарифи і склади компаній, а також розрахувати вартість доставки можна на сайтах компаній: https://novaposhta.ua/http://www.intime.ua/http://ukrposhta.ua/

Доставку великих партій продукції за домовленістю можна здійснювати попутними перевізниками. Корисним в пошуку попутного транспорту може виявитися сайтhttp://della.ua/. Звертаємо вашу увагу, що усі риски, пов’язані зі збереженням вантажу при попутних перевезеннях несе замовник-одержувач вантажу.

Самовивезення можливий по попередній домовленості з виробничого складу, розташованого в селі Михайловка Канівського р-ну Черкаської області.

Звертаємо вашу увагу, що, за умовчанням, ми вказуємо мінімальну вартість страховки вантажу при пересилці (на Новій Пошті це 300 грн, на Интайме – 200 грн). Пов’язано це з тим, що оплата страховки складає близько 0,5% від оцінної вартості вантажу, що додатково здорожує пересилку. Якщо ви хочете застрахувати вантаж на іншу суму – прохання вказувати це при оформленні замовлення!

Також просимо взяти до уваги, що відправки посилок здійснюються зазвичай вранці в середу і п’ятницю. Відповідно до відомості на відвантаження закриваються в 17: 00 попереднього дня (вівторка і четверга відповідно). Щоб уникнути непорозумінь, просимо вас оформляти і оплачувати свої замовлення своєчасно!

Сплатити замовлення можна післяплатою при отриманні вантажу на пошті (надійніше) або передоплатою на банківську картку (дешевше).

Дякуємо за співпрацю!