Елегантна посуд з секретом

Дуже шікрок спектр застосування ЕМочек в нашому житті. Вони готові допомагати нам не тільки в городі, а й у побуті.
Німецька компанія “MicroVeda”, крім виробництва концентрованих ем-препаратів, вже давно зайнялася виробництвом і ем-керамічного посуду, яка має оздоровлюючі властивості.
Як стверджують експерти цієї компанії, універсальні властивості (заміряв за допомогою електромагнітних хвиль) і інформація від ефективних мікроорганізмів б Чи перенесені в керамічний посуд в результаті складного інноваційного процесу. Результатом є оживляють ефект, який настає через короткий час і проявляється при використанні посуду в побуті.
Це відбувається тому, що вібрації ефективних мікроорганізмів змінюють молекулярні кластери води. У той же час це призводить до розпаду «забрудненого» органічного матеріалу і інших шкідливих речовин.
У таких питних судинах ви зможете отримати особливу воду для людей, тварин і рослин. Описані властивості ефективних мікроорганізмів мають необмежену тривалість.

Готова глина може дозрівати без руху і перетворюватися в чудова сировина. Кожен шматок виконаний керамічним майстром індивідуально на колесі гончаря і є унікальною деталлю, що може привести до відмінностей в кольорі, глазурі і формі.

futternapf und wassernapfsets 150x150 - Елегантна посуд з секретом kaeseglocke inkl teller klein effektive mikroorganismen 150x150 - Елегантна посуд з секретом kaffeetasse standard effektive mikroorganismen 150x150 - Елегантна посуд з секретом kuchenteller effektive mikroorganismen 150x150 - Елегантна посуд з секретом milchkaffee tasse effektive mikroorganismen 150x150 - Елегантна посуд з секретом mueslischale effektive mikroorganismen 150x150 - Елегантна посуд з секретом trinkbecher ca 300 ml effektive mikroorganismen 150x150 - Елегантна посуд з секретом wasserkrug effektive mikroorganismen 150x150 - Елегантна посуд з секретом

Про досвід застосування ЕМочек будинку і в побуті читайте в статтях :

Рекомендовані товари

Залишити відповідь