ЕМ препарати в бджільництві

104 300x188 - ЕМ препарати в бджільництві

Бджоли дуже чутливі до забруднення навколишнього середовища. Тому їх захист від численних ворогів (паразитів і хвороб) слід проводити, по можливості, біологічними препаратами природного походження, які не роблять негативного впливу на самих бджіл і якість вироблених ними товарів.

Хороший результат показує застосування ЕМ-препаратів при догляді за бджолами. Емочки для тварин роблять позитивний вплив на самих бджіл і покращують якість продуктів бджільництва. Це ефективне біологічне засіб для підгодівлі бджіл, підвищення інтенсивності медозбору і захисту бджолиних сімей від хвороб і шкідників.

Емочки мають значення рН нижче 4,0, що пригнічує розвиток патогенних мікроорганізмів. Крім того, корисні мікроорганізми входять до складу препарату, стабілізують природний мікробіологічний баланс в бджолиної колонії.
 

Додавання Емочек в воду для бджіл.

5 мл на 1 л води. Використовувати постійно.

 

Підживлення бджіл (на зиму і навесні для стимуляції яйцекладки).

5 мл Емочек додають в 1 літр цукрового сиропу.

 

Обробка емочка вуликів і бджіл.

При ранневесенней і пізньоосінній ревізіях – обприскати зсередини стінки і днище вулика, а також самих бджіл, розвівши 5 мл Емочек в 1 літрі води.

Обробка проти вароатозу: 1-3 рази протягом сезону обприскати рамки з бджолами крутим розчином Емочек (1: 1). Кращий ефект дає спільне застосування з обробкою парами щавлевої кислоти.

Крім того, завжди корисно розприскувати Емочки в безпосередній близькості від бджіл і вуликів, в тому числі – по медоносних рослин під час медозбору.

Про досвід застосування ЕМочек при утриманні тварин в статтях :

Рекомендовані товари