Ем препарати в рибництві

2529939364 300x224 - Ем препарати в рибництвіДля того, щоб забезпечити сприятливе середовище для розведення риби, слід підтримувати чистоту водойм та склад води.
Застосування Емочек в рибництві:
– безпосередньо усуває органічні відкладення і слиз в водоймах;
– за рахунок поглинання мікроорганізмами азоту знижується зростання водоростей;
– нейтралізує шкідливі біогази (сірководень, метан і т.д.);
– пригнічує ріст патогенної мікрофлори, що значно знижує захворюваність риб і інших водних мешканців бактеріальними і вірусними інфекціями;
– сприяє насиченню води киснем;
– додавання в корм оптимізує швидкість конверсії корму рибами, підвищує стабільність і термін зберігання корму, зміцнює здоров’я риб.
В результаті застосування Емочек збільшує вихід і якість продукції, при одночасному зниженні експлуатаційних витрат.

Пробіотична добавка в корм рибам.
Слід додавати Емочки для тварин або Емочки-Бокаши для тварин прямо в корм у кількості 1% від загальної маси корму.
Підмішування ферментованого ЕМ – корми в їжу для риби (1-5% від загальної кількості корму) рекомендовано для інтенсивних рибницьких господарств. Ферментований корм краще перетравлюється рибою, за рахунок чого йде більш швидкий приріст живої маси і менше органічних відходів залишається в воді.
Готується ферментований ЕМ – корм так: на 1 кг остигнула кормосмеси додають: 280 мл теплої нехлорованою води, 12 мл Емочек для тварин і 8 мл патоки. Ретельно перемішують і поміщають в анаеробні умови (наприклад, в поліетиленових пакетів, з якого видавлюють повітря) для ферментації на 5-10 днів при температурі 20-30 С.
У герметичній упаковці ферментований корм може зберігатися до одного місяця, але краще використовувати його в міру приготування.

Очищення водойм і підтримання балансу при інтенсивному розведенні риби (в спеціальних відгодівельних басейнах)
Підготовка водойми до запуску риби. За два тижні до запуску додати 2 літри Емочек для Всіх на кожні 10 куб.м води. Надалі додавати 1 літр Емочек для Всіх на 10 куб.м. кожні 2-3 тижні.

Очищення водойм і підтримання балансу при екстенсивному розведенні риби в ставках.

Площа водойми До 5 га 5-10 га Більше 10 га
Кількість Емочек (краще використовувати Емочки для Всіх) 100л на гектар 80л на гектар 60л на гектар

Очищення проводиться методом розпилення Емочек по поверхні водойми. Бажано попередньо розвести Емочки водою в співвідношенні 1: 5. Планову очищення проводити щомісяця в період з травня по вересень.
Якщо вода у водоймі сильно забруднена, а на дні скупчився товстий шар мулу, слід додавати додатково 10% Емочек для видалення забруднень а очищення повторювати кожні 2 тижні до досягнення бажаного результату. Інтенсивне розмноження бактерій і переробка органіки може додатково виснажувати кількість кисню у воді, тому на час проведення інтенсивного очищення слід зменшити кількість риб у водоймі.

Використання ЕМ-кераміки для очищення і пожвавлення води в водоймах.
Використання ЕМ-керамічних трубочок зменшує розміри кластерів води, ніж знижує поверхневий натяг і призводить до стійкого поліпшення якості води і прискорює розкладання органічних речовин.
Упаковки з ЕМ-керамічними трубочками розміщуються в тій частині водойми, де вода рухається з максимальною швидкістю.

Кількість води у водоймі Рециркулююча вода Проточна вода
Grey Pipes Grey Pipes
< 5 куб.м 1 упаковка 2 упаковки
< 10 куб.м 2 упаковки 4 упаковки
< 50 куб.м 3 упаковки 5 упаковок
< 100 куб.м 4 упаковки 6 упаковок
< 200 куб.м 5 упаковок 7 упаковок
< 400 куб.м 6 упаковок 10 упаковок
< 500 куб.м 7 упаковок 12 упаковок.
< 1000 куб.м 10 упаковок 15 упаковок

images 38 - Ем препарати в рибництвіЗастосування Емочек в акваріумі

Усувається наліт на стінках акваріумів, вода стає чистішою і немає необхідності її часто міняти, органічні домішки, а також відходи життєдіяльності риб швидше осідають, риби менше піддаються інфекційним захворюванням.

1 раз в тиждень наливайте Емочки в акваріум 10мл на кожні 50 літрів ємності акваріума. Підвісьте в акваріумі мішечок з сірими ЕМ-керамічними трубочками (1 трубочка на 5 л води).

Про досвід застосування ЕМочек при утриманні тварин в статтях :

Рекомендовані товари