ЕМ-технології. Як зберегти врожай без хімії.

ЕМ-технології

Як зберегти врожай без хімії.

urozhaj 1024x576 - ЕМ-технології. Як зберегти врожай без хімії.

Ближче до осені ми, буває, жартуємо: «Спочатку боремося за врожай, а потім з урожаєм!» Відновивши природообразующих на наших ділянках, боротьба за врожай вже ніяка і не боротьба, а приємне взаємодія, підтримка і корекція в потрібну хвилину, а ось з врожаями, збором, переробкою і зберіганням того, що виростили, питання залишається актуальним.

Був час, коли хімічна промисловість працювала для нас, випускаючи все нові і нові препарати. Дачники та садівники посилено все обробляли, практично до стерильного стану, навіть випалювали. Через деякий час, коли людству стали доступні знання про взаємозв’язки в природі на мікрорівні, ми усвідомили, що таким чином не тільки труїв всю корисну біоту, але себе самих. Виявляється, що усвідомлені пріродообразние технології та збалансоване застосування біопрепаратів , на основі підтримки і підживлення всього корисного, можуть не тільки продовжити терміни збереження врожаїв, але навіть продовжувати поліпшувати їх якість і користь.

Пропонуємо обговорити перевірені, в цій справі, методи і препарати. Ми зібрали в цій замітці то, що перевірили і в чому переконалися самі і експерти кооперативу «Зоря»:

Приміщення для зберігання необхідно прибрати і гарненько провітрити, просушити. Перевірити роботу вентиляції, якщо є необхідність провести ремонт приміщень, ящиків, стелажів та ін. Для будь-якої прибирання, обробки всіх поверхонь користуємося і дуже рекомендуємо «ЕМочка для видалення забруднень»

green and beige tropical moms collection youtube thumbnail 1024x576 - ЕМ-технології. Як зберегти врожай без хімії.

Більш детально на тему прибирання з емочка, тут.

«ЕМочка для видалення забруднень» здорово додавати в білу глину для побілки. Так льох виглядає дуже ошатно, а який в ньому буде приємний аромат …, але найголовніше це, звичайно, ефект від ЕМочек , які просто з’їдять всю патогенну мікрофлору, грибки та пліснява. Якщо застосовувати емочка </ strong> постійно, тоді поступово вже для профілактики, то і витрата їх можна сміливо зменшувати.

Якщо ви використовували при вирощуванні врожаю біопрепарати, які мають в своєму складі природні захисні елементи з корисними грибними спорами, бактеріями, ефективними мікроорганізмами, сінної паличкою, то ваші рослини вже отримали і мають гарний захист броню від шкідників і хвороб.

Тепер же необхідно перебрати фрукти і овочі, щоб не було ніяких слідів псування, і зробити поверхневу обробку робочим розчином « ЕМочка для всіх»

emochki dlya vseh 1024x576 - ЕМ-технології. Як зберегти врожай без хімії.

Після цього добре просушити і закласти на зберігання, в охолоджене приміщення від 0 до 3 ° С. Експериментально доведено, що оброблені емочка </ strong> овочі та фрукти, зберігаються довше на 10-30%, спад маси і псування знижується в 2 рази, тобто плоди залишаються свіжими і цілими. Збереження всіх корисних вітамінів і біохімічні властивості в оброблених рослин вище, ніж у не оброблених.

Ще один хороший рецепт для заготовки врожаю за допомогою сушіння . Якщо під сушилку поставити піддон з емочка і медовою водою, шаром 5 мм, то висушені плоди вийдуть з більш насиченим, яскравим смаком і зберігаються довше </ strong>.

Емочки це приголомшливі помічники в усіх сферах життєдіяльності. Вони трудяться весь сезон, вирощуючи для нас урожай і коли приходить час все це зберегти, вони і з цим справляються.

До речі, звертаємо вашу увагу, що якщо вибрати будь-який набір з сезону «Кінець літа»:«Базовий», «Універсал» или «Органік», то Емочки вийдуть зі знижкою 15%, як і всі необхідні препарати, для того, щоб завершити цей сезон.

Скоро час, щоб насолодитися плодами своєї праці, ЗИМА БЛИЗЬКО )