Емочки-Бокаші для землеробства, з мікоризою

Емочки-Бокаші для землеробства, з мікоризою

це готовий до застосування комплексний мікробіологічний препарат, що виготовляється з німецького концентрату “MikroVeda Farming Plus”, та містить додаткові мікроорганізми, які добре працюють у грунті.

p3243375 225x300 - Емочки-Бокаші для землеробства, з мікоризою
Эмочки-Бокаши для земледелия с микоризой

Рекомендації до застосування:

Внесення при посадці рослин. Бокаші для землеробства можна вносити як при посадці рослин насінням так і розсадою (саджанцями). – при посадці насінням, бокаші вносять безпосередньо в лунки або рядки разом з насінням, бульбами, цибулинами. Витрата – від 1 до 3 кг на 100 кв. м -в залежності від стану грунту; – при висадці розсади, посадці кущів і дерев, бокаші вносять в прикореневу зону. Витрата – по 1-2 столових ложки (5-10 гр бокаші) під розсаду овочів і полуницю, по 1-2 склянки (50-100 гр) при посадці ягідних кущів, по 5-10 склянок (0,25 – 0,5 кг) при посадці дерев. Весняна і осіння обробка грунту. За допомогою препарату ” ЕМОЧКИ-Бокаші для землеробства» можна ефективно підвищити родючість грунту перед посадкою або після збирання основних культур, а також ділянок, що знаходиться під паром. Для цього добриво змішується з насінням сидеральних культур і рівномірно розсипається по поверхні грунту (по стерні, по чорному пару або по сидератах), після чого верхній шар грунту необхідно розпушити (закультивувати). Витрата добрива 1-2 кг на 100 кв.м, в залежності від стану землі, її виснаженості і засоленості хімікатами. Кореневе підживлення рослин.

Підгодувати вже існуючі рослини можна, вносячи «ЕМОЧКИ-Бокаші для землеробства» в прикореневу зону. Є кілька способів, як це зробити: – по периметру крони рослини в грунті ломом робиться кілька отворів глибиною 15-20 см, в які насипається препарат. – препарат насипається на поверхню грунту навколо рослини, після чого мульчується органічними матеріалами.

Витрата препарату при кореневому підживленні рослин така ж, як і при посадці. Рекомендується проводити таке підживлення як мінімум 1 раз на рік на початку сезону вегетації. Кореневе підживлення бокашиками можна чергувати з позакореневою обробкою рідкими препаратами «Емочки для всіх», «Емочки для землеробства» або «Емочки для захисту рослин» чи саморобними ЕМ-настоями на травах. Добриво для кімнатних квітів і розсади.

Кращий результат дає внесення препарату при підготовці грунту для висадки кімнатних рослин або розсади. Для цього 0,5 – 1 склянки (25-50 г) бокаші додати на відро грунтосуміші вологістю близько 30%, перемішати, потім суміш герметично упакувати в пластикову тару і помістити в темне тепле місце на 20-30 днів.

Також можна удобрювати вже зростаючі рослини, «притрушуючи» бокашиками поверхню грунту і мульчуючи її органічними матеріалами. Дозування і частоту підгодівлі для кімнатних рослин слід визначати індивідуально дослідним шляхом.

Радикального поліпшення грунтової родючості можна досягти, застосовуючи «ЕМОЧКИ-Бокаші для землеробства» в якості стартера при будівництві компостних грядок, особливо «теплих грядок розуму».

Ці технології дозволяють отримати ефект «динамічної родючості», коли всі поживні речовини – вуглець, вода, азот та інші макро – і мікро-елементи, інтенсивно вивільняючись з компостуючої маси, одразу засвоюються рослинами на грядках.

Витрата препарату при будівництві компостних грядок – 30-50 гр на 1 кв.м грядки.

Склад: пшеничні висівки, ферментовані комплексом ефективних мікроорганізмів (фотосинтезуючі, молочнокислі бактерії, дріжджі, ферментні грибки та ін.) «MicroVeda Farming Concentrate Plus» (пр-во Німеччина) на харчовому поживному середовищі.

Препарат містить культури наступних мікроорганізмів:

1. Bacillus subtilis

2. Bifidobacterium animalis

3. Bifidobacterium bifidum

4. Bifidobacterium longum

5. Lactobacillus acidophilus

6. Lactobacillus bulgaricus

7. Lactobacillus casei

8. Lactobacillus delbrueckii

9. Lactobacillus diacetylactis

10. Lactobacillus fermentum

11. Lactococcus lactis

12. Lactobacillus plantarum

13. Rhodopseudomonas palustris

14. Rhodobacter sphaeroides

15. Saccharomyces cerevisiae

16. Streptococcus thermophilus

Крім ефективних мікроорганізмів, в препараті містяться спори мікоризоутворюючих грибів (ендомікоріза), здатних встановлювати симбіотичні (взаємовигідні) зв’язки з 90% видами рослин на землі. Завдяки мікоризі у рослин багаторазово збільшується площа харчування і підвищується ступінь засвоюваності поживних речовин (особливо фосфору), рослина легше переносить несприятливі природні умови, підвищується стійкість до грибкових захворювань і т. д. ЕМ-керамічний порошок, зроблений з кам’яного борошна, що також входить до складу препарату, підтримує високу активність корисних мікроорганізмів, стабілізує мікрофлору, підвищує енергетику грунту, а також є додатковим джерелом мікроелементів для мікоризи і рослин. Зберігати в темному сухому місці при температурі від -10 до +20°С