Емочки і агрохімія

361 1 300x240 - Емочки і агрохіміяМікробіологічні препарати з отрутохімікатами не сумісні. Хімічні препарати, в більшості випадків, руйнують мікробіоту і стерилізують грунт. Особливо агресивні по відношенню до грунтової мікрофлори гербіциди і системні фунгіциди. Після того, як дія отрутохімікату закінчується, території, що звільнилися, як правило, заселяються агресивними і витривалими патогенними мікроорганізмами.

Природним шляхом мікрофлора грунтів відновлюється дуже повільно – в залежності від масштабності та інтенсивності руйнувань на це йдуть роки і навіть десятиліття … Тому люди шукали і знайшли спосіб відновити грунт швидше. Власне, саме для цієї мети і розроблялася технологія Ефективних мікроорганізмів.

Емочкі – прекрасний засіб для реабілітації грунту після застосування агресивної хімії. Можна навіть сказати – життєво необхідне. Точно також, як медпрацівники наказують пацієнтам антибіотики чергувати з пробіотиками (щоб відновити травлення), слід чергувати хімічні обробки грунту і рослин з обробками пробиотическими. Звичайно, це веде до додаткових витрат, які, при високій інтенсивності хімізації, виявляються просто безглуздими …

Однак, якщо хімія використовується досить рідко – один-два рази за сезон, відновлення балансу і родючості за допомогою Емочек – життєво важлива і цілком окупається процедура. Так, наприклад, якщо ви очищаєте ділянку від багаторічних бур’янів за допомогою гербіцидів, то після закінчення терміну його дії ми настійно рекомендуємо обробити ділянку емочка. Витрата препаратів при цьому – не менше 0,5 літра на сотку для рідких Емочек ( «Емочки для Землеробства / для Всіх»). Можна також внести на ділянку Емочки-бокаші (не менше 3 кг на сотку), ЕМ-компост або ЕМ-біогумус.

Про досвід застосування ЕМочек в землеробстві в статтях :