Глибока ферментаційна підстилка для утримання сільськогосподарських тварин

90904433 w640 h2048 opil4 300x187 - Глибока ферментаційна підстилка для утримання сільськогосподарських тваринПереваги глибокої ферментаційної підстилки:

– тварини утримуються в чистоті, неприємні запахи відсутні;

– тварини краще себе почувають і швидше набирають масу, ніж при традиційних методах вирощування. Продукція виходить більш високої якості;

– економиться праця, пов’язаний з прибиранням і видаленням гною;

– економія на опаленні за рахунок тепла, одержуваного в результаті мікробіологічних процесів деструкції гною всередині підстилки;

– відсутні гризуни і шкідливі комахи;

– після закінчення терміну експлуатації підстилка може бути використана для безпосереднього внесення в грунт в якості високоякісного добрива з високою концентрацією агрономически корисних мікроорганізмів!

Ідеальна основа для глибокої підстилки – земля або пісок. Якщо основа – бетон, асфальт або інше водонепроникний покриття, шар початкової підстилки збільшують в два рази.

Насипається початковий шар підстилки – рубана солома, деревні стружки або тирсу товщиною 20-30 см. У міру укладання підстилки, в неї додають Емочки-Бокаши в кількості 2 кг на 1 куб.м підстилки. Підстилку і бокаші рівномірно перемішують. Не варто насипати бокаші зверху – тварини їх з’їдять!

Запускаються тварини. Поступово екскременти зволожують підстилку, ефективні мікроорганізми активізуються і підстилка починає працювати.

Надалі, у міру забруднення верхнього шару підстилки, слід підсипати свіжу органіку шаром 2-3 см.

1-2 рази на тиждень поверхню підстилки а також всі поверхні в хліві слід обприскувати водним розчином Емочек (200 мл на 10 л води). Витрата препарату – 10 мл на 1 кв.м (витрата розчину – 0,5 л на 1 кв.м.)

Залежно від виду тварин і щільності їх змісту, підстилку міняють один раз в 1 – 5 років.

<

Про досвід застосування ЕМочек при утриманні тварин в статтях :

Рекомендовані товари