microbioeffect slide - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения

Всегда свежие Эмочки, Бокаши и другие биопрепараты и удобрения по низким ценам от производителя

Хиты продаж

Статьи

1 750o4nu1jzyx6p5ab854s27bhcnvumfg0jr3px2r3gw - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения

Емочки-Бокаші для землеробства, з мікоризою

Емочки-Бокаші для землеробства, з мікоризою це готовий до застосування комплексний мікробіологічний препарат, що виготовляється з німецького концентрату “MikroVeda Farming Plus”, та містить додаткові мікроорганізми, які добре працюють у грунті. Рекомендації …

1 6 72lbemvhedz7qscz0qhty1tcu353losxuxwdcq1m2q8 - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения

Успіх біопрепаратів в умілих руках!

Успіх біопрепаратів в умілих руках! Огірки, томати, перець в теплиці на Курилах до глибокої осені! Як за допомогою біопрепаратів землероб-екстремал Лариса Зозуля вирощує рясний і здоровий урожай в холодному і …

Применение эмочек

zdorovie - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения

Дом и быт

hamra first page 300x200 1 - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения

Животноводство

backyard garden pond - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения

Очистка водоемов

ogorod - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения

Природное земледелие

stroitelstvo - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения

Переработка отходов

dom i byt - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения

Здоровье

Компанія «Зоря-МікроБіоЕффект» виробляє і поширює (інтернет магазин добрив для саду, городу, кімнатних рослин) в Україні мікробіологічні препарати, що містять високоякісні пробіотики – ефективні мікроорганізми. Препарати виготовляються на основі мікробіологічних концентратів, виготовлених в Європі німецькою компанією MikroVeda (http://mikroveda.eu/) і австрійською компанією Multikraft (http://www.multikraft.com/).

емочка, Емочки, Маленькі Хороші – так ласкаво називають Ефективні Мікроорганізми ті, хто полюбив всією душею цих маленьких працьовитих помічників.

Купити добрива в Україні, містять такі цінні види, 15 і більше, мікроорганізмів, їх ферменти і вітаміни, можна на сайті компанії.

Ціна на органічне добриво залежить від форми випуску, Емочки, або Бокаши. І їх фасування. Чим більше упаковка, тим привабливіше ціна. І головна перевага покупки препаратів у виробника – це завжди свіжі продукти.

Світ людини і світ мікроорганізмів – це дві грані великого багатовимірного світу природи. Скрізь, де людина виявляє себе як біологічна істота, він, так чи інакше, стикається з бактеріями, грибками та іншими мікробами. Сільське господарство і харчова промисловість, здоров’я тіла людини і здоров’я довкілля – в цих сферах успіх і благополуччя людини безпосередньо залежить від того, які біохімічні процеси відбуваються на мікро-рівні.

Довгий час люди намагалися боротися з «поганими» мікроорганізмами – «патогенами» за допомогою стерилізують хімічних засобів.Але з часом зрозуміли всю безперспективність таких методів – чим більше борешся, тим гірше результат. Стало очевидно – кращий спосіб втихомирити патогенів – це розводити хороших, дружніх людині мікроорганізмів.

Маленькі гарненькі Емочкі – це якраз такі, дружні людині, тваринам і рослинам, мікроорганізми, які ще й між собою дружать , тобто допомагають один одному вижити і розмножитися в складних для життя умовах. Також Емочки здатні підключати в свою компанію інших корисних мікробів, які водяться в навколишньому середовищі. Всі разом вони наводять порядок і створюють на мікрорівні «суспільство соціальної гармонії і справедливості» – контролюють активність патогенів, направляють біохімічні процеси в потрібне людині русло, допомагають краще засвоювати їжу рослинам, тваринам і людині.

multikraft 1 300x55 - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения

mikroveda 240x44 1 - Заря микробиоэффект купить бокаши, эмочки, защита растений, удобрения