Коні

images 39 - КоніВикористання Емочек при утриманні коней дозволяє домогтися таких результатів:

– підвищується харчова привабливість корму а його засвоюваність значно поліпшується, що усуває проблеми з обміном речовин, які часто спостерігаються під час линьки, зникають глисти;

– шерсть стає чистішим, гущі, і рівномірно блищить по всій поверхні тіла;

– поліпшується стан копит;

– в кишечнику закріплюються корисні мікроорганізми, і, таким чином, витісняються патогенні бактерії в гної, зменшується кількість мух та інших шкідливих комах, зникають неприємні запахи.

– плодючість коней збільшується, а витрати корму зменшуються за рахунок кращого використання кормів.

«Емочки для тварин» і «Емочки-Бокаши для тварин» можуть бути використані як пробіотична добавка в корм коням (поліпшується травлення, зміцнюється імунітет, поліпшується якість продукції, підвищується поживність і швидкість компостування гною, зменшується кількість мух, зникають неприємні запахи).

Особливо сильно в такий підгодівлі потребують тварини:

– втратили життєві сили;

– з проблемами травлення;

– переживають стрес або проходять період реабілітації.

Витрати препаратів на добу

Вік тварин Емочки для тварин (рідкі, додаються в сухий корм або пиття) Емочки-Бокаши для тварин Спосіб подачі
Лошата 1-2 тижні 10 мл на 1 кінь Розділити на 2 частини і давати двічі на день
Лошата 3-8 тижнів 20 мл на 1 кінь
Лошата 9-12 тижнів 30 мл на 1 кінь
Лошата від 3-х місяців і дорослі коні при незначних навантаженнях 10 мл на 100 кг маси тіла або 20 г на 100 кг маси тіла < td>
Лошата від 3-х місяців і дорослі коні при інтенсивних навантаженнях 20 мл на 100 кг маси тіла або 40 г на 100 кг маси тіла
При стресових ситуаціях Подвійна норма Подвійна норма

Профілактика грибкових і бактеріальних захворювань шкірного покриву і копит </ strong>

Багато захворювань шкірного покриву і копит тварин порушуються патогенними грибками або бактеріями, що зазвичай є наслідком недостатньої гігієни при утриманні тварин. Як профілактичний засіб проти зовнішніх грибкових захворювань у коней можна використовувати Емочки для Тварин.

Для профілактики шкірних захворювань проводять регулярне (мінімум – 1 раз в тиждень) обприскування поверхні тіла тварин водним розчином Емочек в концентрації 1:50.

Емочки для тварин мають заспокійливі властивості, тому ідеально підходять для догляду за чутливою шкірою коней, особливо для зудить, роздратованою або натертої шкіри, тому рекомендується додавати Емочки в воду для миття тварин.

Для профілактики захворювань копит, не менше одного разу на тиждень копита після очищення жорсткою щіткою обприскуються висококонцентрованим розчином Емочек (1: 1 з водою), або ж робляться ванночки для копит з додаванням Емочек (100 мл Емочек на 10-20 л теплої води).

Дезінфекція при збиранні в стійлі

Проводиться, як правило, методом розпилення розчину рідких Емочек по повітрю і поверхонь. Всі поверхні, а також всі частинки пилу в повітрі стійла заселяються ефективними мікроорганізмами, завдяки чому пригнічується ріст патогенів, зменшується утворення шкідливих газів (сірководень, аміак і т.д). Зникають вогнища гниття, що істотно зменшує популяцію шкідливих комах і мух.

Перша дезінфекція (перед початком регулярних обробок емочка): Очистити і помити всі поверхні водним розчином препарату «Емочки для видалення забруднень» (1: 100). Потім розпорошити по всіх поверхнях «Емочки для видалення забруднень», розбавлені водою 1:20. Особливо ретельно обробити закутки і важкодоступні місця.

Надалі очищення та дезінфекцію проводити не менше 2-х разів на тиждень з використанням препарату «Емочки для Тварин» (витрата препарату – 1л на 100 кв.м, розбавити водою 1: 2).

Компостування навозу.

Якщо Емочки використовуються в якості пробіотичної добавки в корм тваринам, проблем з утилізацією навозу як правило не виникає, бо навіз виходить з тварин вже добре отферментірованним, і ферментація триває в місцях накопичення і зберігання гною за умови достатнього його зволоження.

Якщо в корм тваринам не додавалися пробіотики-Емочки, то навіз таких тварин для успішного компостування потребує додаткового заселенні ефективних мікроорганізмів. Для прискореного і якісного компостування навозу рекомендується використовувати 1л рідких Емочек або 1-2 кг бокаші на 1 куб.м свіжого кінського навозу.

Про досвід застосування ЕМочек при утриманні тварин в статтях :

Рекомендовані товари