Кози і вівці

skachannye fajly 3 - Кози і вівціПри утриманні кіз і овець препарати Емочки можуть бути використані в якості:

– пробіотичної добавки в корм (покращує травлення, зміцнює імунітет, поліпшує якість продукції, підвищує поживність і швидкість компостування гною, зменшується кількість мух, зникають неприємні запахи);

– закваски для приготування силосу (силос виходить кращої якості, швидше дозріває і довше зберігається)

– дезинфекантов при збиранні в хліві (створюється сприятливий клімат в приміщенні, забирається неприємні запахи, зменшується кількість мух, знищується джерела захворювань);

– мікробіологічних стабілізаторів в незмінний підстилках і підстилках-матрацах (нейтралізуються випорожнення і виділення, підтримується гігієна);

– компостують агента (компост з гною робиться швидше і зберігає більше поживних речовин);

– кошти для профілактики грибкових і бактеріальних захворювань шкірного покриву і копит.

 

Пробіотична добавка в корм (поліпшується травлення, зміцнюється імунітет, поліпшується якість продукції, підвищується поживність і швидкість компостування гною, зменшується кількість мух, зникають неприємні запахи).

Емочки для тварин додають в корм або в воду для пиття в кількості 0,5-1% від денного раціону харчування. Вагітним самкам і самкам в період лактації добову норму можна збільшити до 3%.

У стресових ситуаціях тваринам дають 100 гр Емочки-Бокаши для тварин.

На практиці добре показав себе такий рецепт ЕМ-підгодівлі для овець:

Дрібно нарізають 20 кг кормових буряків і заливають 80л теплою водою з додаванням 1л Емочек. Наполягають протягом ночі, і на наступний день згодовують тваринам по 1,5 л на одну тварину.

 

Дезінфекція при збиранні в хліві

Проводиться, як правило, методом розпилення розчину рідких Емочек по повітрю і поверхонь. Всі поверхні, а також всі частинки пилу в повітрі корівника заселяються ефективними мікроорганізмами, завдяки чому пригнічується ріст патогенів, зменшується утворення шкідливих газів (сірководень, аміак і т.д). Зникають вогнища гниття, що істотно зменшує популяцію шкідливих комах і мух.

Перша дезінфекція (перед початком регулярних обробок емочка): Очистити і помити всі поверхні водним розчином препарату «Емочки для видалення забруднень» (1: 100). Потім розпорошити по всіх поверхнях «Емочки для видалення забруднень», розбавлені водою 1:20. Особливо ретельно обробити закутки і важкодоступні місця.

Надалі очищення та дезінфекцію проводити не менше 2-х разів на тиждень з використанням препарату «Емочки для Тварин» (витрата препарату – 1л на 100 кв.м, розбавити водою 1: 2).

 

Приготування глибокої ферментаційної підстилки і підстилки-матраца для кіз і овець

Традиційно при стійловому утриманні тварин виробляють щоденне видалення гною і зміну підстилки. Така технологія надзвичайно трудомісткий і матеріаломісткості. Економнішими є технології утримання тварин на підстилках-матрацах середньої товщини і глибоких ферментацій підстилках.

При утриманні на підстилках-матрацах верхню частину забрудненої підстилки і невтоптанний кал зверху прибирають раз на кілька днів або тиждень, при цьому зверху додають шар свіжої підстилки. Періодично прибирають також середній шар накопиченого гною, а нижній ущільнений шар залишається.

При утриманні тварин на глибокій ферментаційної підстилці, останню змінюють 1 раз в 2-3 року. При цьому способі свіжу підстилку додають щодня – нею прикривають овлажненіе і забруднену частину ложа тварин.

До органічній основі підстилки рекомендується додавати спеціальні мікробіологічні препарати, які сприятимуть швидкому ферментований випорожнень тварин а також перешкоджатимуть гниттю і розмноженню патогенної мікрофлори. Чудово з подібними завданнями справляються препарати Ефективних мікроорганізмів – Емочки, тому їх можна використовувати для приготування довгострокових середніх і глибоких підстилок для тварин.

Ми рекомендуємо додавати не менше 1 кг препарату «Емочки-Бокаши» (або «Емочки-бокаші для тварин») на 1 куб.м органічної основи підстилки (найкраще підійде рубана солома в суміші з деревною стружкою).

 

Компостування навозу.

Якщо Емочки використовуються в якості пробіотичної добавки в корм тваринам, проблем з утилізацією навозу як правило не виникає, бо навіз виходить з тварин вже добре отферментірованним, і ферментація триває в місцях накопичення і зберігання гною за умови достатнього його зволоження. Єдиний недолік ЕМ-технології при компостуванні гною – компост може бути надто кислим. Цю проблему вирішують, додаючи в готовий компост раскисляющие матеріали – крейда, доломіт, деревне вугілля або золу.

Якщо в корм тваринам не додавалися пробіотики-Емочки, то гній таких тварин для успішного компостування потребує додаткового заселенні ефективних мікроорганізмів. Для прискореного і якісного компостування навозу рекомендується використовувати 1л рідких Емочек або 1-2 кг бокаші на 1 куб.м свіжого густого або рідкого навозу.

 

Профілактика грибкових і бактеріальних захворювань шкірного покриву і копит

Багато захворювань шкірного покриву і копит тварин порушуються патогенними грибками або бактеріями, що зазвичай є наслідком недостатньої гігієни при утриманні тварин. Як профілактичний засіб проти зовнішніх грибкових захворювань у худоби можна використовувати Емочки для Тварин.

Для профілактики шкірних захворювань проводять регулярне (оптимально – кожні 2-3 дні) обприскування поверхні тіла тварин водним розчином Емочек в концентрації 1: 100. Або ж додають Емочки в воду для миття тварин.

Для профілактика захворювань копит як мінімум раз на тиждень робляться ванночки для копит з додаванням Емочек (100 мл Емочек на 20-50 л теплої води).

Увага! Емочки не є лікарським препаратом! Застосовуючи Емочки для лікування будь-якого захворювання, ви дієте на свій страх і ризик, і якісь б то ні було претензії не можуть бути пред’явлені компанії-виробнику препаратів. Якщо сумніваєтеся – краще зверніться до кваліфікованого лікаря.

Про досвід застосування ЕМочек при утриманні тварин в статтях :

Рекомендовані товари