Приготування силосу

silos1 300x201 - Приготування силосуЗа допомогою ефективних мікроорганізмів ви можете приготувати апетитний, високоенергетичний силос для ваших тварин. Використання Емочек як мікробіологічної закваски для силосування збільшує утворення молочної кислоти на 50 відсотків, час приготування силосу скорочується до 25-30 днів, а стабільність готового силосу на відкритому повітрі підвищується в 8 разів, що підтвердили наукові дослідження, проведені сільськогосподарським університетом Вагенінген (Нідерланди) .

Ефективні мікроорганізми мають здатність надійно сквашувати:

– плющене зерно;

– свіжоскошену і підв’ялені зелену масу рослин, в тому числі високобілкові трави з низьким вмістом цукру (люцерна, конюшина, соя і т.д.).

З усіх ЕМ-препаратів, найкращим для силосування є препарат «Емочки для тварин», що виготовляється на основі концентрату «Fermented Herbs Extract» австрійської компанії Multikraft. Агентами силосування в «емочка для тварин» є два штами молочнокислих бактерій (Lactobacillus Plantarum і Lactobacillus Casei) і дріжджі (Saccharomyces CEREVISIAE).

Бактерії в «емочка для тварин» є гетероферментативних (створюють кілька продуктів бродіння, такі як пропандіол і пропанол), на відміну від гомоферментативних силосних агентів (які створюють тільки молочну кислоту).

Для приготування 1 куб м. Силосу використовується 1л «Емочек для тварин».

Бактеріальну закваску «Емочки для тварин» вносять або при завантаженні подрібненої маси в силосну траншею (рівномірно і пошарово зволожуючи препаратом поверхню рослинної маси), або при добірці трави в полі. В поле закваску вносять за допомогою спеціальних насосів-дозаторів, що встановлюються на комбайнах або підбирачах.

<

Про досвід застосування ЕМочек при утриманні тварин в статтях :

Рекомендовані товари