З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

  • як підготувати посадковий матеріал для хорошого врожаю
  • що необхідно для здорової розсадиВесна для нас ніколи не приходить через календар або прогнози синоптиків) її дихання ми відчуваємо разом з насінням, які вже готові прорости, разом з іншим, вже зовсім не зимовим сонечком, з зеленим росточком надії всередині себе і в стаканчику, на підвіконні
    .

scale 1200 300x221 - З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

Щороку спостерігаємо велике таїнство народження, до якого причетні і до якого готуємося задовго до посівів. Плануємо і візуалізуємо, прогріваємо або, навпаки, заморожуємо, плекаємо, няньчимо і захищаємо кожне насіннячко, кожен паросточок. Намагаємося створити найкращі умови для розсади.

Наш підхід в землеробстві, як і до всього живого в світі, єдиний. В гармонії з природою – ми вибираємо природосообразне ставлення, органічне землеробство. Ніякого грубого втручання і хімії, тільки підтримка корисного, дружнього. Саме з таким підходом, з року в рік, наші ділянки перетворюються і відновлюються. Все менше ми витрачаємо ресурсів для отримання здорового, живого врожаю.

Щоб не готував новий сезон, погода і природа – план дій у нас один. Завжди спрацьовують ЕМ-технології, де живі ефективні мікроорганізми успішно живуть самі і допомагають нам.

У цій замітці, перерахуємо і згадаємо те, що може знадобитися для вирощування здорової еко-розсади.

Багато насіння ми збираємо свої, на своїх же ділянках, обмінюємося один з одним, і лише деякі докуповуємо. Пропонуємо зручний для замовлення прайс-лист насіння, скачати можна тут, за посиланням

Прайс_лист_насіння

Хто використовує посівні календарі, у нас їх, як завжди, два на вибір. Кожен вважає за краще свій підхід, вибираючи час посіву. Комусь потрібно точно знати що відбувається місяцем, сонцем планетами, хтось ловить біоритми, а хтось висіває, грунтуючись на своїх відчуттях, можливостях, традиціях і досвіді.

kalendar 2022 - З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

Сподіваємося, що грунт для розсади ви вже готуєте самі, зі своєї ділянки. Це найкращий варіант, тому як вашій розсаді жити і плодоносити саме в ньому. У вас вже є своя ВЕРМІФЕРМА і старателі, які цілий рік поставляють для вас добриво і біогумус? А компостери для переробки органічних відходів? Це така домашня ФАБРИКА для виробництва якісного компосту та утилізації відходів.

4 1 - З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

Рекомендуємо збагатити і наситити ваш грунт ЕМОЧКАМИ БОКАШІ або Емочка БОКАШІ з мікоризою. Вийде ідеальний варіант для природосообразного землеробства.

unnamed file 300x237 - З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!
ЕМОЧКИ Бокаши універсальні

Це можна і потрібно зробити з купленим грунтом, тільки читайте його склад, щоб в ньому не було агресивної хімії, інакше ефективні мікроорганізми там просто не виживуть.

Пропонуємо біогумус нашого виробництва, яким користуємося самі і ділимося з вами. Зручні упаковки по 5л, 10л. і 15л. на вибір

Готові грунти для розсади ви завжди знайдете в розділі каталогу  “землеробство

Там же представлений і кислий ТОРФ для підгодівлі або вирощування розсади хвойних, рододендронів, гортензій, азалій, журавлини, лохини, чорниці і всіх рослин, яким необхідний кислий Рһ.

substrat torfyanoj kislyj dlya hvojnyh gortenzij klyukvy golubiki cherniki i pr. 50l 225x300 - З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

Якщо, навпаки, є необхідність розкислити ваш грунт-можна скористатися нейтралізатором кислотності-ДОЛОМІТОВИМ борошном

Ми вже не користуємося торф’яними стаканчиками і торф’яними таблетками для вирощування розсади, вони не дуже показали себе для овочевих культур. А ось Кокосові грунти і кокосові ТАБЛЕТКИ дуже рекомендуємо. Відмінні показують результати при висіві насіння або при живцюванні.

Деякі еко-препарати, які ми рекомендуємо для пророщування насіння і вирощування розсади.

Саме основне і незамінне, яке завжди у нас під рукою – це ЕМОЧКИ для всіх

Так, це ті найефективніші мікроорганізми, які ми п’ємо самі, підгодовуємо наших тварин, удобрюємо землю, застосовуємо для прибирання, чистимо, з їх допомогою водойми, водопроводи та акваріуми, та багато що з їх допомогою робимо. Звичайно, і насіння в них теж замочуємо, і обробляємо розсаду.

img 20200531 104901 300x266 - З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

Або ось ще універсальний натуральний препарат ЦИРКОН, який стимулює ріст і розвиток, зміцнює імунітет рослин, формує резистентність до шкідників, захворювань і складних погодних умов.

czirkon 2 ml 8 grn 300x289 - З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

Звичайно, всіма улюблений мікробіологічний Фітоспорін, що розлучається, запускається на весь сезон і супроводжує наше землеробство до збору врожаю до підготовки грунту в зиму. Рятувальна наша паличка, яка не дає навіть шансу з’явитися грибковим і бактеріальним захворюванням.

Епін давно вже не потребує особливої презентації, кожен з нас знає, як при необхідності, з його допомогою, дуже швидко пробудити навіть старі насіння, адаптувати розсаду, саджанці та живці при висадці. Він же забезпечить стійкість до погодних умов, таким як посуха, заморозки, сонцепік та ін.

epin 2 ml 5grn   300x288 - З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

Або є беззмінні шанувальники віталайзер активного росту НВ 101, який розроблений в Японії, а у нас з 2006 року вважається одним з кращих стимуляторів.

Багато хто віддає перевагу препарату ЕКОБЕРІН, як раз навесні не тільки стимулюємо своє насіння і растишки, але і за допомогою нього поправляємо своє здоров’я. До того ж Екоберін кращий від опіків весняного сонця для хвойніков.

biokompleks ekoberin dlya rastenij i lyudej 294x300 - З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

А для обробки бульб картоплі незамінний КАРТОПЛЕКС. Перед, під час пророщування і в процесі висаджуючи в грунт. Картоплексом можна обробляти всю овочеву розсаду.

Можливо, при вирощуванні розсади, ви віддаєте перевагу застосовувати концентрат збалансованих амінокислот AMINO STAR. А якщо не використовували до цього-спробуйте для порівняння.

Грунтові Біо-препарати теж представлені в асортименті. Наприклад, той же МІКОХЕЛП, який захистить сходи від грибкових захворювань. Його багато хто використовує в якості корневина.

Звичайно, і різні Корневини представлені на нашому сайті. Без них, часом, дуже складно нашим культурним рослинам швидко адаптуватися і вбудуватися в уже сформовану середу грядок і городів.

ГЛІОКЛАДІН не тільки ефективний, але і зручний. Виробник цього препарату спресував корисні мікроорганізми з живильним середовищем в маленькі зелені пігулки, розраховані на одну рослину, в одну лунку. Принадність, як зручно для нас і як, дійсно, добре розвивається з ним розсада.

pochvennyj bio fungiczid gliokladin 277x300 - З НОВИМ ПОСIВНИМ СЕЗОНОМ, ЗемліТворці!

Для підгодівлі, під час вирощування розсади, крім біо-гумусної водички з верьміферми або компостера, крім ЕМОЧЕК, можна підібрати готові препарати – Добрива. Всі вони перевірені в лабораторіях і збалансовані. Наприклад біо-добриво продуктивне зростання – це готова жива середовище для вирощування рясного і здорового врожаю.

все це і багато іншого ви знайдете на нашому сайті

Саме чудове в біо-препаратах-всі вони ПРЕКРАСНО поєднуються і доповнюють один одного.

Життєствердної весни, Землі творці! З новим сезоном, з великим прийдешнім урожаєм

Подивіться ще й це відео, обов’язково дізнаєтеся щось нове для вирощування розсади. ДО РЕЧІ, підписуйтесь на наш канал в ютубі  Студія Землетворення цей ролик один з багатьох:

Авторський метод нетрадиційного вирощування розсади. Валентина Іванівна Ляшенко