zarya banner 02 ukr - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива

Завжди свіжі Eмочкі, Бокаши та інші біопрепарати і добрива за низькими цінами від виробника

Акції та рекомендації

1 750o4nu1jzyx6p5ab854s27bhcnvumfg0jr3px2r3gw - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива

Емочки-Бокаші для землеробства, з мікоризою

Емочки-Бокаші для землеробства, з мікоризою це готовий до застосування комплексний мікробіологічний препарат, що виготовляється з німецького концентрату “MikroVeda Farming Plus”, та містить додаткові мікроорганізми, які добре працюють у грунті. Рекомендації до застосування: Внесення при посадці рослин. Бокаші для землеробства можна вносити як при посадці рослин насінням так і розсадою (саджанцями). – при посадці насінням, бокаші […] …

1 6 72lbemvhedz7qscz0qhty1tcu353losxuxwdcq1m2q8 - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива

Успіх біопрепаратів в умілих руках!

Успіх біопрепаратів в умілих руках! Огірки, томати, перець в теплиці на Курилах до глибокої осені! Як за допомогою біопрепаратів землероб-екстремал Лариса Зозуля вирощує рясний і здоровий урожай в холодному і вологому кліматі на Курильських островах аж до самої пізньої осені. 00:00-загальний огляд і вид теплиці 00:40-томати 02: 00-огірки. В умовах курив огірки виявилися довгограючими 03: […] …

Застосування емочек

zdorovie - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива

Дім та побут

hamra first page 300x200 1 - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива

Тваринництво

backyard garden pond - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива

Очищення водоймів

ogorod - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива

Природне землеробство

stroitelstvo - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива

Переробка відходів

dom i byt - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива

Здоров'я

Компанія “Заря-МикроБиоЭффект” виробляє і поширює (інтернет магазин добрив для саду, городу, кімнатних рослин) в Україні мікробіологічні препарати, що містять високо якісні пробіотики – ефективні мікроорганізми. Препарати виготовляються на основі мікробіологічних концентратів, вироблених в Європі німецькою компанією MikroVeda (http://mikroveda.eu/) і австрійською компанією Multikraft (http://www.multikraft.com/).

Емочка, Емочки, Маленькі Хороші – так ласкаво називають Ефективні Мікроорганізми ті, хто полюбив усією душею цих маленьких працелюбних помічників.

Купити добрива в Україні, які містять цінні види, 15 і більше, мікроорганізмів, їх ферменти і вітаміни, можна на сайті компанії.

Ціна на органічне добриво залежить від форми випуску, Емочки, або Бокаши. І їх фасовки. Чим більше упаковки, тим привабливіше ціна. І головна перевага купівлі препаратів у виробника – це завжди свіжі продукти.

Світ людини і світ мікроорганізмів – це дві грані великого багатовимірного світу природи. Скрізь, де людина проявляє себе як біологічну істоту, вона, так або інакше, стикається з бактеріями, грибками і іншими мікробами. Сільське господарство і харчова промисловість, здоров’я тіла людини і здоров’я довкілля – в цих сферах успіх і благополуччя людини безпосередньо залежить від того, які біохімічні процеси відбуваються на мікро-рівні.

Довгий час люди намагалися боротися з “поганими” мікроорганізмами – “патогенами” за допомогою стерилізуючих хімічних засобів. Але з часом зрозуміли усю безперспективність таких методів – чим більше боротьба, тим гірше результат. Стало зрозуміло – кращий спосіб заспокоїти патогенов – це розводити гарних, дружніх людині мікроорганізмів.

Маленькі гарненькі Емочки – це якраз такі, дружні людині, тваринам і рослинам, мікроорганізми, які ще і між собою дружать, тобто допомагають один одному вижити і розмножитися в складних для життя умовах. Також Эмочки здатні підключати у свою компанію інші корисні мікроби, які водяться в довкіллі. Всі разом вони наводять лад і створюють на мікрорівні “суспільство соціальної гармонії і справедливості” – контролюють активність патогенов, спрямовують біохімічні процеси в потрібне людині русло, допомагають краще засвоювати їжу рослинам, тваринам і людині.

multikraft 1 300x55 - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива

mikroveda 240x44 1 - Зоря микробиоэффект купити бокаши, емочки, захист рослин, добрива